Реконструкція міських очисних споруд

Дата: 28.11.2019 16:18

Цього року проект реконструкції Скадовських  міських очисних споруд отримав підтримку Державного фонду регіонального розвитку. Згідно проекту реконструкції, на проведення відповідних робіт з державного Фонду надано 7 млн. грн. та 888 тис. грн. з бюджету міської ради. Їх виконавцем є ПрАТ «ПМК – 132» м. Гола Пристань.

Наразі активно ведуться ремонтні роботи обладнання очисних споруд: осушуються й вичищаються первинні і вторинні відстійники, перевіряється їх герметичність, поновлюється дно ємностей. Відповідно очищено й аеротенки, проводиться заміна магістралей для подачі повітря. На черзі заміна їх технічних елементів та контроль герметичності споруди. Замовлено нове обладнання для відстійників.

Реконструкція ведеться під постійним контролем міської ради, впровадження проекту спрямовано на вирішення проблем екологічної сталості та ресурсозбереження регіону.