Проводиться відбір стипендіатів міської ради

Дата: 22.11.2019 17:00

Щорічно Скадовська міська рада заохочує стипендіями кращих спортсменів та обдарованих учнів міста.

Конкурсний відбір проводить постійна депутатська комісія з питань підприємництва та регуляторної політики, організації і діяльності закладів і об’єктів гуманітарної сфери, розвитку курортної зони, охорони навколишнього природного середовища, по роботі з молоддю, проведенню культурно-масових та спортивних заходів, згідно положень про стипендії (Положення про стипендію міської ради для обдарованих дітей та молоді м. Скадовська, зміни до Положення, Умови та порядок проведення конкурсу по відбору кращих спортсменів - жителів міста Скадовська, зміни до Положення).

Збір інформації про стипендіатів проводиться до 28 листопада з метою подальшого їх опрацювання та винесення відповідних проектів рішень на чергову сесію у грудні поточного року.