До Дня Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2019 16:45

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи сьогодні відбулись урочистості в районному будинку культури. Участь у заході брали представники трудових і учнівських колективів,  громадськість міста.

День Гідності і Свободи   визнаний рубежем вільного проголошення ідеалів свободи і демократії — Законів Майдану. Мужнім викликом реаліям стала народна країна Майдану. Її Закони писали прості люди, які вірили у перемогу справедливості й відступати було не в їх правилах.

Сьогодні читали спогади учасників революційних подій, про їх сподівання і віру в перемогу. Дух народної  волі непереборний, лише вперед йшли  герої, віддаючи життя з вірою у краще майбуття. Хвилиною мовчання вшанували скадовчани героїв революцій, відслужили панахиду за загиблими на барикадах.

Церемонію покладання квітів провели у Скадовську на знак вшанування пам’яті  героїв революційних подій та захисників України.