Благоустрій в місті – справа повсякденна

Дата: 18.11.2019 18:12

Щодня комунальні служби міста працюють над новими завданнями зі збереження та відтворення благоустрою в місті.

Бригади КП «Очисні споруди» минулого тижня:

-  відновлювали дорожні бордюри, пошкоджені від чисельних дорожньо-транспортних пригод на розі вулиць Олександрівська і Джарилгацька;

- працівники підприємства  продовжували роботи по прибиранню вулиць міста від опалого листя садовим пилососом "Laski";

- по вул. Покровській, 100, електромонтери КП "Очисні споруди" провели ряд ремонтних робіт світильників вуличного освітлення.

У місті знову виникають стихійні звалища. Комунальна служба закликає не створювати відповідних проблем, а вирішувати їх разом, замовивши причеп під рослинні залишки та опале листя за тел. 5-36-17; 0968562779; 0508743759.