«Гарбуз-party» - які ж вони українські гарбузи!

Дата: 11.11.2019 15:40

Гарбуз - це український символ урожаю, сонця, доброї енергії і життя. У яслах-садку «Чебурашка» 08 листопада відбувся ярмарок в стилі «Гарбуз-party» і конкурс на диво-гарбуз.

Творчі  родини створили безліч цікавих гарбузових композицій та захоплюючу атмосферу заходу. Гарбуз, він був  і єдиноріжка, і українські панночки, й корабель з червоними вітрилами і диво-будинок, вази та кошики! А гарбуз-гігант свята заважив аж 37 кілограмів!

Розмаїття страв з гарбуза просто вражало, вихованці садочку куштували традиційну кашу, апетитні пончики, ароматну самсу, корисний сік і желе, смажене насіння, солодке варення та інші смаколики. Діти підготували до свята веселі таночки, допомагали батькам облаштовувати ярмарок. Присутніх вразили цікаві осінні фотозони, виконаній в жовтогарячому «гарбузовому» стилі.

Яскравий ярмарок об’єднав педагогів, батьків і дітей. Завдяки безмежній фантазії дорослих і дітей «Гарбуз-party» стало дивовижним подарунком для гомінкої родини ясел-садка.