Сьогодні про актуальне

Дата: 11.11.2019 14:49

11 листопада відбулась апаратна нарада виконавчого комітету міської ради. У ході наради головуючий секретар міської ради Сокольчук О.М. визначив пріоритетні задачі, надав доручення щодо контролю:

-  ведення відеоспостереження на центральній міській площі;

- благоустрою в міста, а саме: прибирання опалого листя у парках, скверах, прибудинкових територіях; розміщення елементів благоустрою у парку «Молодіжний»; чищення відкритих каналів липневих систем у місті;

- реконструкції міських очисних споруд; демонтажу знаків у місті, встановлених без дозвільних документів; проведення ремонтів КНС №4,5.

Секретар міської ради зауважив щодо посилення роботи з боржниками по сплаті за комунальні послуги водопостачання, водовідведення та вивезення сміття. Злісних неплатників за послуги буде відключено від мережі водопостачання, попередження про відключення буде розміщено на офіційному сайті міської ради. Також під час видачі довідок і актів проводиться контроль та попередження про сплату за комунальні послуги.