Вітаємо Балана Андрія Івановича!

Дата: 11.11.2019 11:20

Шановний Андрію Івановичу! Зі щирою повагою прийміть вітання з нагоди Дня народження!

Завдяки активній професійній і громадській діяльності Ви здобули визнання та авторитет серед скадовчан.

Ваше кредо - професіоналізмом, цілеспрямованість, відповідальність, енергійність вирізняє Вас як авторитетного керівника та впевнено слугує громаді міста Скадовська. Для міської громади важливими є Ваші досвід і поради, знання та наміри, саме тому Вас обрано членом виконавчого комітету міської ради.

Найщиріша подяка  Вам  за плідну працю,  наснагу в справах, повагу до людей, відкритість Вашої душі!

Нехай життя  буде  щедрим  для  Вас  на цікаві плани, принесе  із  собою смак  нових  перемог,  енергію  для досягнення поставлених цілей.

Щастя Вам, миру та злагоди, сімейного благополуччя. Нехай у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення й успіх.

З повагою,
секретар міської ради Сокольчук О.М.,

депутати міської ради, члени та апарат

виконавчого комітету міської ради