Державна підтримка галузі тваринництва
Сьогодні, 08 листопада, відбувся інформаційний вебінар «Державна підтримка галузі тваринництва» за організації Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації та участі Херсонської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».
Темою для обговорення було визначено ефективність виконання вимог з нарахування фізичним особам коштів державної дотації за молодняк великої рогатої худоби та складання відомостей. У роботі вебінару взяла участь головний спеціаліст сектору організаційно-кадрового забезпечення виконкому міської ради Харчий Н.В.
Наразі проводиться збір відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, що триватиме до 29 листопада 2019 року. За довідками звертатися до міської ради, каб. № 10, тел. 5-30-74.