Реконструкція міської площі завершується

Дата: 08.11.2019 16:05

Бюджетом поточного року передбачено реконструкцію центральної міської площі. Розроблений проект було представлено на сторінці міської ради, що на Фесбуці. У травні поточного року було розпочато роботи з облаштування центральної споруди фонтану. Його витончена  гармонійна споруда у центрі майдану передбачала створення складних підземних ємностей для подачі і фільтрації води.

На сьогоднішній день на будівельному майданчику завершено земляні роботи та прокладання комунікацій, тепер проводиться укладання мармурового плиткового покриття з орнаментом. Його загальна площа складатиме близько 500 кв. м навколо споруди фонтану. Надалі й весь масив площі заплановано вкрити бруківкою, яка з плиткового покриття є найміцнішою.

Незабаром буде здійснено контрольний запуск фонтану, який заплановано провести по завершенню прокладання плиткового покриття зони фонтану та робіт з оздоблення його поверхні.