Організоване осіннє прибирання проводить КП «Очисні споруди»

Дата: 06.11.2019 16:55

Нещодавно проведена тристороння зустріч між Скадовською міською радою, КП "Очисні споруди" та квартальними комітетами вже дала перші позитивні результати спільної роботи у цьому напрямку. Завдяки квартальним в центрі міста було зібрано в кучі опале листя, яке в свою чергу прибрало садовим пилососом Laski КП "Очисні  споруди" (що на відео).

Також відбулась перша зустріч з квартальними на розі вулиць Короленко і Святоюріївська, є позитивний результат. Сторони дійшли згоди поставити причеп, в який мешканці приватних будинків цих кварталів будуть зносити рослинні залишки та опале листя.

Для наведення та підтримання благоустрою в місті КП «Очисні споруди» запрошує  до співпраці всіх його мешканців, адже спільними зусиллями місто стане чистим та комфортним для всіх.