Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 05.11.2019 11:35

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Скадовської міської ради "Про внесення змін до рішення Скадовської міської ради від 10 квітня 2009 року №744 "Про затвердження Порядку визначення розміру платежів за користування місцями, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Скадовська,  для розміщення спеціальних конструкцій, що використовуються для встановлення рекламоносіїв"

та аналізу його регуляторного впливу

На виконання вимог статті 9 Закону України від 11 вересня 2003 року № 1160-IV "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради – www.miskrada.org проекту рішення  Скадовської міської ради "Про внесення змін до рішення Скадовської міської ради від 10 квітня 2009 року №744 "Про затвердження Порядку визначення розміру платежів за користування місцями, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Скадовська,  для розміщення спеціальних конструкцій, що використовуються для встановлення рекламоносіїв" та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

Повний пакет документів до проекту  рішення  Скадовської міської ради "Про внесення змін до рішення Скадовської міської ради від 10 квітня 2009 року №744 "Про затвердження Порядку визначення розміру платежів за користування місцями, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Скадовська,  для розміщення спеціальних конструкцій, що використовуються для встановлення рекламоносіїв" розміщено в мережі Інтернет на зазначеному офіційному веб-сайті Скадовської міської ради 05 листопада 2019 року.

Розробник: відділ містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Скадовської міської ради.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу Скадовської міської ради:

поштову: 75700, м. Скадовськ, вул.Гагаріна, 63;

електронну: radaskadovsk@ukr.net,

а також на адресу Державної регуляторної служби України:

поштову: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

електронну: inform@dkrp.gov.ua.