День працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2019 16:24

Сьогодні, 01 листопада, відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери. Фахівців соціальної справи привітала заступник міського голови Бутенко О.І., яка побажала плідної праці на благо розвитку соціального благополуччя міської громади.

Почесними грамотами міського голови та подарунками за сумлінну працю, відданість  справі, високий рівень професіоналізму, активну громадську позицію  та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагороджені:

Власенко Світлана Юріївна - провідний фахівець з питань зайнятості сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості;

Гультай Ігор Васильович - директор Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Золоторевська Вікторія Олександрівна - провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального  захисту населення Скадовської районної державної адміністрації;

Кудревська Ольга Михайлівна - головний спеціаліст з страхових виплат та матеріального забезпечення Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області.