Тренінг для голів ОСББ

Дата: 10.10.2019 11:26

09 жовтня  2019 року в Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся тренінг с головами об’єднань багатоквартирних будинків міста Скадовська на тему: «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» в рамках реалізації Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», який реалізується за підтримки IFC.

Основна мета Проекту - мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Тренінг проводили координатор Проекту Програми розвитку ООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» в Херсонській області Єсма Умерова та регіональний представник IFC (Група Світового Банку) Лілія Мартинова, які розповили про Програму підтримки енергоефективності для України та головні моменти Проекту «Енергоефективність у житловому секторі України»

Протягом двох років Проект «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою інформування широкої громадськості та місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує. Проект проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів вже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

Учасники заходу були вдячні організаторам тренінгу за корисну та цікаву  інформацію, яку сподіваються використовувати в подальшої роботі ОСББ.