Визначено пріоритетні завдання на поточний тиждень

Дата: 07.10.2019 16:51

07 жовтня під головуванням першого заступника міського голови Афанасіаді Д.М. проведено чергову апаратну нараду виконкому міської ради. Про плани на поточний тиждень доповідали керівники структурних підрозділів виконкому міської ради. Зосереджено увагу щодо готовності дошкільних навчальних закладів до опалювального сезону.

Обговорено питання передачі повноважень з організації надання адміністративних послуг від районної державної адміністрації до міської ради та участі в роботі робочої групі, яка створена при районній державній адміністрації з цього питання. Дмитро Миколайович наголосив на продовженні робіт із благоустрою, які направлені на підтримання порядку в місті.

Також у ході наради обговорились питання, які виносяться на розгляд засідання виконавчого комітету, проведення якого відбудеться 09 жовтня 2019 року.