Відділ надання адміністративних послуг інформує

Дата: 07.10.2019 16:30

Відділом надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради постійно надаються адміністративні послуги з видачі довідок про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання та інші, а також здійснюється реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання осіб на території міста Скадовськ, приймаються документи та видаються результати адміністративних послуг, які надаються відділом містобудування, архітектури та земельних відносин  виконавчого комітету Скадовської міської ради.

Видача довідок про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання та інших довідок здійснюється за таким графіком:

понеділок – з 8.00 год до 12.00 год ;

середа – з 8.00. до 12.00 год ;

п’ятниця – з 8.00. год до 12.00 год.

Адміністративні послуги стосовно реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання осіб надаються у:

вівторок – з 08.10. год - 15.00. год (12.00 -13.00 год - обідня перерва);

четвер – з 08.10. год - 15.00. год (12.00 - 13.00 год - обідня  перерва).

Прийом документів та видача результатів адміністративних послуг, які надаються відділом містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Скадовської міської ради здійснюється:

понеділок – з 8.00 год до 12.00 год;

середа – з 8.00. до 12.00 год;

п’ятниця – з 8.00. год до 12.00 год.

Постанови та протоколи за вчинення правопорушення, визначеного у статті 197 та ст.198 КупАП, адміністраторами відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради складаються:

понеділок – з 8.00 год до 12.00 год;

середа – з 8.00. до 12.00 год;

п’ятниця – з 8.00.год до 12.00 год.