Дата: 03.10.2019 17:53

30 вересня 2019 року в м. Києві відбувся Перший муніципальний форум з питань поводження з побутовими відходами «KYIV WASTE FORUM», у його роботі брав участь заступник Скадовського міського голови                      Казберук А.А.

У рамках проведення форуму відбулось обговорення питання впровадження Національної стратегії управління відходами в Україні, розробки місцевих планів управління відходами, зміни в законодавстві, іноземного досвіду та ін. Організація форуму започаткована комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради «Київкомунсервіс», за підтримки Київської державної адміністрації та ряду партнерських організацій.