З днем ветерана!

Дата: 01.10.2019 19:34

01 жовтня 2019 року відбулись урочисті святкування Дня ветерана. Первинні організації ради ветеранів стали ініціаторами свята, зібравши активістів ветеранського руху в пансіонаті «Південний».

Свято пісень, посмішок, добрих спогадів вірних друзів – саме такими видались збори ветеранів міста. Почесне зібрання привітала заступник міського голови Бутенко О.І., подякувала за трудові звершення, розбудову міста, його становлення як курорту державного значення. Ольга Іванівна щиро побажала добра і миру, родинного затишку й міцного плеча поряд, вручила грамоти міського голови активістам ветеранського руху. За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, відповідальність, активну громадську позицію та з нагоди Дня ветерана їх отримали:

Жук Ірина Казимирівна,  ветеран праці податкової інспекції, заступник голови ревізійної комісії районної ради ветеранів,

Коваленко Галина Іллівна,  член районної ради ветеранів, член комісії по захисту прав дітей, «Первинного Товариства Червоного Хреста України», волонтер,

Осьмухіна Марія Павлівна, член ради міської організації ветеранів, голова первинної ветеранської організації «Скадовське РТП».