Сьогодні на апаратній нараді

Дата: 01.10.2019 19:31

Про нагальні події та доручення 01 жовтня 2019 року говорив секретар міської ради Сокольчук О.М. на черговому засіданні апаратної наради виконкому міської ради.

Першочергово про готовність до опалювального сезону звітували керівники дошкільних навчальних закладів. Всі погоджувальні роботи систем опалення проведено вчасно, Олег Миколайович зауважив, що в разі різкого зниження температури, а саме середньодобової до +8С, опалення у садках буде ввімкнено й без офіційного старту опалювального сезону.

Бюджетні громадські слухання заплановано провести 15 листопада поточного року, тому секретар міської ради дав доручення підготувати відповідні проекти рішень сесії.

У міській громаді й надалі проводитимуться акції з благоустрою, до яких залучатимуться трудові колективи організацій, установ, підприємств міста.

У ході наради також обговорювались питання реконструкції міських очисних споруд,  поточні проекти на чергову сесію, яку заплановано провести на початку листопада.