Акт вандалізму на дитячому майданчику

Дата: 01.10.2019 19:25

28 вересня 2019 року о 06.05 ранку працівник служби поліції охорони став свідком факту руйнування скульптур на дитячому майданчику центральної міської площі. Компанія з п’яти осіб, серед яких дві дівчини, 25-30 років у нетверезому стані вирішили розважитись після нічного святкування.

Хлопці не звертали уваги на зауваження працівника поліції охорони та випробовували сили, щоб зрушити бетонні фігури казкових героїв. Після виклику чергової групи поліції було складено протокол по факту протиправних дій.

З приводу ситуації, що склалася Скадовська міська рада звернулась до Скадовського  відділення Новокаховського відділу ГУМП в Херсонській області з заявою про нанесення матеріальних збитків комунальній власності.