З Днем вихователя

Дата: 27.09.2019 15:59

Як виховати успішну людину? Перші знання ми отримуємо в дитячому саду – тут знайомлять з літерами та цифрами, саме тут ми вчимося дружити і відстоювати свої інтереси,  закладаються навички соціального поведінки і спілкування з оточуючими. І всі ці досягнення – найперші в житті, неможливі без педагога, вихователя дитячого садка. День працівника дошкільної освіти – свято всіх вихователів і нянечок в саду.

Сьогодні з професійним святом працівників дошкілля привітала заступник міського голови  Бутенко О.І., відзначила високий професіоналізм працівників міських закладів дошкільної освіти, вміння створювати сучасний комфортний простір для дитини, передавати знання і досвід, допомагати розвинути здібності кожного вихованця. З нагоди свята Ольга Іванівна вручила подарунки трудовим колективам, подяки кращим по професії.