Запрошує регіональна школа грантерів

Дата: 26.09.2019 16:54

Всеукраїнське громадське обєднання «Інститут «Республіка» запрошує для участі в програмі РЕГІОНАЛЬНІ ШКОЛИ ГРАНТЕРІВ. Захід проводиться в Скадовську 27 - 28 вересня 2019 року

( 27.09.19 - КЗ «Скадовська ЦБС», читальна зала з 11-00 до 14-00; 28.09.19 - сесійна зала міської ради з 10-00 до 13-00)

Мета заходу : передати досвід із залучення громадян та налагодження комунікації з органами місцевої влади шляхом публічних консультацій від передових команд Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” місцевим громадським організаціям – грантерам «Інституту “Республіка”. Пертнери з громадських організацій міста Ужгород представляють  Адвокаційні кампанії та інші інструменти співпраці  по впровадженню Публічних консультацій в своєму місті. Своїм досвідом поділяться представники програми «Регіональної школи грантерів» - Катерина Станкевич – Коваль та Буртин Оксана.

В програмі заходу:

• Особливості діяльності команди “Активна Громада” в  місті Скадовську –  Впровадження громадських ініціатив. Презентація діяльності (коодинатори Валентина Пономаренко, ПавлюкАндрій, )
  • Зустріч із представниками місцевої влади, представниками ПП, депутатами, ЗМІ , лідери громадської думки  долучені  до участі в презентації Програми;
  • Тренінг з впровадження Публічних консультацій. Міська рада. Адвокаційні кампанії та інші інструменти впливу, впровадження ПК в Ужгороді, пропозиції від партнерів.  (Представники програми «Регіональної школи грантерів» - Катерина Станкевич – Коваль, Буртин Оксана).

Координатор Програм ВІ «Активна  Громада» від ВГО

«Інституту респуспібліка»

в місті Скадовську                                                                              Валентина Пономаренко