Подяка за участь в організації Дня міста

Дата: 24.09.2019 16:30

125-річниця заснування міста Скадовськ запам’ятається скадовчанам численними святковими заходами: культурними, освітніми, спортивними та розважальними. Святкові події були організовані завдяки всебічній підтримці ініціатив міської ради. Завдяки відповідальному ставленню до спільної справи та активній громадській позиції День міста став справжнім святом для дружньої родини скадовчан.

Виконавчий комітет Скадовської міської ради висловлює подяку за допомогу в організації святкових заходів з нагоди 125-річниці заснування міста Скадовськ: Скадовському відділенню Новокаховського відділу ГУМП в Херсонській області, Скадовському міжрайонному відділенню поліції охорони, обласному територіальному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Херсонської обласної ради, Президенту компанії  «Таврійські Ігри», засновнику Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські  Ігри» Баграєву М.Г., СТОВ «Агрофірма Булюк», засновнику дельфінарію «Акварель» Плющу О.А., директору дельфінарію «Акварель» Шурепову О.А., священникам  Павлу Чілімову і Тарасію Канюці, голові правління Скадовського районного споживчого товариства Касьяненку О.І., Ємельянову В.К. та учням аерокосмічної групи «Галактика», керівнику автопідприємства «Браво-Люкс» Пояркову Б.Г., власнику мережі магазинів «Джем» Клочко І.А., директору КП МК «Скадовськ» Козловій Л.С., підприємцям міста Одінцову М.О., Шаулі М.А., Парфус Л.В., Знахаренку Д.В., Козлову Є., власнику  отелю «Citadella» Яблонському О.І., власнику кафе «Нар» Мурадову І.В., супермаркету «АТБ».

За створення концертних програм, виставок, фестивалів особлива вдячність творчим колективам, активістам міста: Херсонському обласному академічному музично-драматичному театру ім. М.Куліша, творчим колективам Скадовського районного будинку культури, відділу прикордонної служби «Скадовськ», депутату міської ради Васильєву О.П., Коротіну О.В., колективу Скадовського краєзнавчого музею та Скадовської централізованої бібліотечної системи, колективу Скадовського ОЗ СНВК «Академічна гімназія», директору Соценко Г.О., завучу Афанасіаді О.М., режисеру Чепінозі О.П., хореографу Ніколаєвій Л.В., колективу Скадовської спеціалізованної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості», директору Смирновій Г.О., колективу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, дитектоку Гузенко Т.І., завучу Бабак Н.В., Управлінню патрульної поліції у Херсонські області  та  благодійному Фонду «Майбутнє Херсонщини», дошкільним закладам міста.

Дякуємо за добрі справи на благо розвитку міської громади й процвітання нашого міста-курорту Скадовська!