125-річниця Дня народження Скадовська!

Дата: 23.09.2019 15:04

День народження міста яскраво і святково відзначили скадовчани. Урочистості відкрив отець Тарасій Канюка, привітавши з Різдвом Пресвятої Богородиці та благословивши добрі починання містян. Першими на святковій площі вітали наймолодших учасників свята,  парад дитячих візочків “Дорогу карапузам!”. Яскраві казкові малюки отримали іграшки від міської ради.

Дошкільнят на святі замінили першокласники міста, їх урочиста посвята першокласників “Я - скадовчанин!” відбулась в імпровізованому космічному просторі, де кожен отримав щасливий амулет на добру згадку про перші дорослі кроки у рідному місті.

З великої сцени привітали скадовчан секретар міської ради Сокольчук О.М., заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Чепіга С.В., гості свята з міст-побратимів заступник голови Новополоцького міськвиконкому Одиночкін А.В. та заступник Золочівського міського голови Гавришків В.Р., засновник мережі дельфінаріїв Плющ О.А., голова правління Скадовського районного споживчого товариства Касяненко О.І.

Яскравим подарунком для скадовчан стала концертна програма колективів районного будинку культури, після чого їх виступи продовжили актори Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Яскраве шоу зірки української естради Олі Цибульської, феєрверк та дискотека за участі гурту DILEMMA створили неповторний настрій свята та залишили незабутні враження в пам’яті кожного.