Дню міста спортивні перемоги

Дата: 23.09.2019 14:58

21 вересня 2019 року на честь 125-ї річниці заснування міста Скадовськ, співорганізатором яких є Скадовська міська рада, відбулись спортивні змагання.

На міському пляжі пройшли змагання з кінного спорту та показові виступи клубу любителів коней «Терсан».

Учасників змагання привітала начальник відділу надання адміністративних послуг виконкому міської ради  Сахацька І.С.

На стадіоні РК ДЮСШ пройшов футбольний турнір на кубок Скадовського району, де зі святом футболістів привітав заступник міського голови Казберук А.А.

Змагання з кульової стрільби пройшли у стрілковому тирі УСБ «Колос». Юні стрілки боролись за перемоги й отримали призи та подарунки від міської ради.

В рамках проекту «КОПи» на фестивальній площі міста відбулась дитяча велогонка, започаткована Управлінням патрульної поліції у Херсонські області спільно з благодійним Фондом «Майбутнє Херсонщини». Гарних перегонів побажав дітям заступник міського голови Казберук А.А. Кращі водії дитячих транспортних засобів за вміле керування та знання правил дорожнього руху отримали призи від міської ради.