В пам'ять родини Скадовських!

Дата: 23.09.2019 14:54

21 вересня 2019 року о 10.30 на старому кладовищі відбулась панахида на честь засновника міста С.Б.Скадовського та його родини. Панахиду служив отець Павло Чілімов. По її завершенню до присутніх звернувся секретар міської ради Сокольчук О.М., який нагадав про історію заснування міста, непересічну роль Сергія Балтазаровича Скадовського у розвитку міста. Присутні вчителі Скадовського ОЗ СНВК «Академічна гімназія» вшанували пам’ять родини Скадовських покладанням квітів на їх могили.

По завершенню панахиди відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника засновнику міста. Гарною традицією стало вшановувати пам'ять С.Б. Скадовського перед визначною подією молодятами, які збираються побратися, тим самим отримати благословення на щасливе подружнє життя.

У Скадовському краєзнавчому музеї цього дня відкрито експозицію до 125-ї річниці заснування міста Скадовська, де всі охочі мали змогу переглянути її експонати.