«Веселі старти» для дошкільнят

Дата: 11.09.2019 17:44

11 вересня на футбольному полі  дитячої юнацько-спортивної школи відбулось спортивне свято «Веселі старти», співорганізатором якого виступила Скадовська міська  рада. 95 спортивних  творчих дошкільнят з п’яти дошкільних закладів міста стали активними учасниками свята, що проводилося у форматі спортивного едьютейменту.

Учасників свята спорту привітав секретар міської ради Сокольчук О.М., побажав вихованцям міських садків зростати та міцнити у спортивному русі, а також залучати друзів до занять фізичною культурою. Відео.

До дітлахів також завітали казкові герої і запропонували цікаві та веселі конкурси, ігри, естафети. Урочиста, доброзичлива атмосфера, активна рухова діяльність, нові враження, нагородження учасників спортивними подарунками від Скадовської міської ради – усе це залишилося у пам’яті дітей і дорослих як справжнє свято здоров’я і дружби.