Педагогічна нарада «Якісна освіта – запорука самореалізації особистості»

Дата: 06.09.2019 17:47

На початку нового навчального року в дошкільному закладі №7 «Казка» відбулась настановча педагогічна нарада за темою «Якісна освіта – запорука самореалізації особистості», на якій були затверджені нормативні документи, що регламентують роботу закладу протягом року. Завідувач закладу О.Єгорова ознайомила педагогів з наказами «Про підсумки оздоровчого періоду» та «Підготовку до нового 2019-2020  навчального року».

Вихователь-методист Т.Зіневич ознайомила присутніх з Інструктивно-методичними рекомендаціями щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році та переліком навчальної літератури на 2019-2020  н.р.

З нагоди проведення педагогічної наради був організований огляд-конкурс групових розвивальних осередків, при оформленні яких вихователі проявили фантазію та креативність. По закінченню заходу визначено, що заклад дошкільної освіти №7 «Казка» до нового навчального року готовий в повній мірі.