Старт нового навчального року в дошкільних закладах міста

Дата: 02.09.2019 16:56

Новий навчальний рік у дошкільних закладах міста почався цікаво та пізнавально. Вихованці дитячих садків стали учасниками інтерактивних театральних вистав, зустрілися з казковими героями, танцювали і співали, проводили флеш-моби. Веселі святкування створили гарний настрій для маленьких скадовчан.

За рахунок коштів міської ради та підтримки батьківських комітетів дошкільні навчальні заклади вдало підготувались до нового старту занять, проведено ряд ремонтних робіт та придбано чимало оснащення для повноцінної та ефективної роботи закладів. Приємною несподіванкою для колективу ясла-садка «Теремок» до Дня знань став подарунок від директора ТОВ «Південьторг-СК» Палюха Ю.Б., який вручив дошкільному закладу нову м’ясорубку.