День знань відкриває двері нового навчального року

Дата: 02.09.2019 16:52

Сьогодні, 2 вересня, пролунали перші урочисті дзвоники у міських загальноосвітніх школах з нагоди початку нового навчального року. Урочисті лінійки зібрали на шкільних подвір’ях  вчителів, учнів, батьків. Про здобутки, досягнення та плани на майбутнє говорили директори шкіл, привітали з Днем знань почесні гості свята.

В свою чергу секретар міської ради Сокольчук О.М. виступив з вітальною промовою на урочистостях в ОЗ СНВК «Академічна гімназія», де побажав дружній родині гімназії нових перемог та вручив подяки родинам, які прийняли дітей з міста-побратима Золочева на час роботи літнього мовного табору. Подяки міської ради оголошені за гостинність, підтримку та допомогу в розміщенні дітей м.Золочева Львівської області, учасників роботи літнього мовного табору «Friendship»: Миронець Тетяні Афанасіївні, Шкоді Марині Вікторівні  та Шкоді Миколі Миколайовичу, Чаловій Марині Михайлівні, Сокол Наталії Леонідівні та Соколу Олександру Сергійовичу, Макєєвій Наталії Михайлівні та Макєєву Олександру Анатолійовичу, Борзенко Людмилі Олександрівні та Борзенку Сергію Володимировичу, Грідчину Олександру Леонідовичу та Грідчиній Олені Петрівні, Єрохіну Віктору  Миколайовичу та Забавській Олені Юріївні, Маркобок Юлії Василівні та Маркобоку Дмитру Вікторовичу.