Реконструкція міських очисних споруд

Дата: 30.08.2019 16:38

Фото без опису29 серпня відбулась виїзна нарада з питання проведення реконструкції міських очисних споруд. Нараду провів секретар міської ради Сокольчук О.М. з представниками ТОВ «УкрНДІ ІнжПроект – Південь», м. Херсон та КП «Очисні споруди».

У ході наради обговорювався проект реконструкції очисних споруд міста, який було розроблено у 2017 році. Існуючий проект планується реалізувати державним коштом, наразі ведуться роботи з коригування проектно-кошторисної документації по реконструкції комплексу міських очисних споруд  відповідно до проведених змін технічного оснащення на теперішній час. Інженери компанії «УкрНДІ ІнжПроект – Південь» оглянули первинні відстійники, аеротенки, пісколовки та насосне обладнання очисних споруд.