Дошкільні заклади готові до нового навчального року

Дата: 30.08.2019 16:31

Період оздоровлення дошкільнят міста завершено. Сьогодні заступник міського голови, куратор міських дошкільних закладів, Бутенко О.І. провела обстеження готовності ясел-садків у місті до навчального року, забезпечення належних технічних, санітарних вимог, засобів та матеріалів для виховного процесу.

Під час літніх перерв у роботі дошкільних закладів було проведено ряд поточних ремонтних робіт, оздоблення групових приміщень, спалень. Проводились ремонти ігрових майданчиків та їх оздоблення. Оновлені підлоги, нові художні композиції на стінах, оновлені оздоблення, все це проводилось завдяки співпраці батьківських комітетів і педагогічних колективів.

Сьогодні тривають останні приготування у садочках, проводяться педагогічні наради, розставляється обладнання групових кімнат, завезено продукти харчування. У вересні всі садки  міста чекатимуть  маленьких  і допитливих скадовчан.