Сьогодні відбулась учительська конференція

Дата: 29.08.2019 16:22

29 серпня поточного року на базі Скадовської ОЗ СНВК «Академічна гімназія» відбулась конференція керівників освітніх закладів району.

Начальник відділу освіти Скадовської районної державної адміністрації  Дудченко О.М. запросила присутніх керівників та методичний склад освітніх закладів до діалогу. У доповіді Ольга Миколаївна детально повідомила про здобутки освітян, наголосила на існуючих проблемах та перешкодах для сучасного розвитку дошкільних та загальноосвітніх закладів, а саме нестачі кадрів, низьких зарплатах для молодих спеціалістів, складнощах у фінансуванні міжнародних освітніх проектів й розвитку позашкільної освіти та ін.

До обговорення питань розвитку освіти громади долучилась заступник міського голови Бутенко О.І. Відео.