Дистанцію «Скадовськ – острів Джарилгач» подолали учасники міського запливу

Дата: 27.08.2019 10:11

Вперше Скадовська міська рада виступила організатором проведення змагань з аматорського плавання «Скадовськ – острів Джарилгач». Порядок проведення змагань було затверджено розпорядженням міського голови від 30.07.2019 р. № 89. Спонсором  змагань виступила компанія «Агромат» (м. Київ).

Значна дистанція між містом Скадовськ і островом Джарилгач, а це 6,5 км, не злякала справжніх шанувальників плавання. До речі, ця відстань тотожна запливу через Босфор. Змагання відбулось з нагоди відзначення Дня незалежності України 24 серпня. До старту прибуло 22 учасника, 4 з яких було відсторонено через стан здоров’я. О 07 год. 38 хв. учасники змагань стартували з міської набережної від вул.Покровська до найближчого мису о.Джарилгач.

Учасників запливу супроводжували човни 19 ДПРЧ Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області,  Національного природного парку «Джарилгацький», відділу прикордонної служби «Скадовськ» та громадської організації «Добровільне товариство судноводіїв-любителів маломірних суден «Джарилгач пр.№ 383». Медичний супровід здійснювала лікар Скадовської філії вищого спортивного училища Ноздячова О.П. та медичні сестри.

Серед учасників запливу виступали команди «Hippocamp_team» (м.Херсон) та «Агромед» (м.Київ), а взагалі географія учасників змагань – це Київ та Київська обл, Кропивницький, Херсон, Скадовськ. Кращий результат показав херсонець Анатолій Волошко, час запливу якого склав 1 год. 51 хв. Останній результат склав близько трьох годин. Його встановив учасник з команди  Скадовської міської ради. Двоє учасників змагань зійшли з дистанції.

Церемонія нагородження учасників запливу відбулась під час святкового концерту до Дня незалежності України. Її провів секретар міської ради Сокольчук О.М., де вручив сертифікати всім учасникам змагань, медалі ж отримали сміливці, які подолали заявлену відстань. Кращі результати змагань показали Волошко Анатолій, Щерба Олександр та Єфімов Олександр. Подарунки для переможців представив спонсор змагань компанія «Агромат», вправні плавці отримали сертифікати від магазину «Розетка», кубки та сувенірну продукцію.