До Дня Державного Прапору, 28-ї річниці незалежності України та 95-ї річниці заснування Скадовського району

Дата: 13.08.2019 17:01

У Скадовську відбудеться ряд заходів до визначних дат. 23 серпня 2018 року о 09.30 год. на площі районного Будинку культури ім. Шевченка відбудуться урочисті заходи до Дня Державного Прапору.

24 серпня 2019 року о 19.00 год.  на Фестивальній площі міської набережної відбудуться урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці незалежності України та 95-ї річниці заснування Скадовського району. Під час урочистостей о 19.20 год. оголошено загальнорайонну хвилину мовчання в  пам'ять загиблих за волю, єдність та незалежність України.

Запрошуємо всіх жителів і гостей міста  взяти участь у святкуванні Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці незалежності України та 95-ї річниці заснування Скадовського району.