«Кольорове небо» Скадовська розфарбували діти

Дата: 23.07.2019 16:14

У Скадовську стартував фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо», ініційований аерокосмічною групою «Галактика» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ємельянов В.К.). Співорганізатор фестивалю виступила Скадовська міська рада.

19-е фестивальне літо скликало до міста-курорту Скадовська 20 команд з Київської, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей. Діти разом з батьками і тренерами протягом тижня опрацьовуватимуть майстерність польотів та даруватимуть задоволення від різноманіття кольорів в небі жителям та гостям міста.

Фестиваль «Кольорове небо» проходить в рамках проведення Всеукраїнського благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри», з 25 по 27 липня яскраві летючі конструкції також прикрашатимуть небо над сценічним комплексом «Чорноморських Ігор».