Про актуальне цього тижня

Дата: 22.07.2019 17:09

Сьогодні на черговій апаратній нараді секретар міської ради Сокольчук О.М. визначив нагальні напрямки роботи, надав доручення працівникам апарату виконкому міської ради, керівникам комунальних підприємств. Серед пріоритетних завдань реконструкція міських очисних споруд, які заплановано провести коштом державного бюджету, це близько 8 млн.грн.

На порядку денному ремонт покрівлі багатоповерхового будинку по вул. 33 Гвардійської дивізії, 1/10, назавтра призначено збори з мешканцями будинку щодо спів фінансування ремонту даху.

Курортний сезон у місті вимагає вирішення поточних питань, Олег Миколайович зосередив у вагу на контролі благоустрою в місті, запобіганні створенню стихійних звалищ, визначенні достатньої кількості та роботи вбиралень на пляжах, контролі справляння туристичного збору в місті.