Спільними силами за ремонт у садочку «Казка»

Дата: 15.07.2019 18:13

Ще декілька днів і у ясла-саду «Казка» загомонять дзвінкі дитячі голоси. Нині тут ведуться останні приготування до зустрічі маленьких господарів після перерви у роботі дошкільного закладу.

Перерву в роботі було використано для проведення ремонтів у групових приміщеннях. Спільним проектом було здійснено проведення ремонту спальні середньої групи. Коштом міської ради було придбано лінолеум для підлоги, батьки ясел-садочка допомогли з оздобленням стін та стелі кімнати. Нині приміщення спальні відповідає санітарним нормам, де створено умови для проведення  вологого прибирання підлоги і панелей. Дякуючи допомозі активістів батьківського комітету, пофарбовано ігрові майданчики, проведено ряд поточних виді ремонтних робіт у групах.