Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіт про роботу виконавчого комітету міської ради

Дата: 15.07.2019 18:10
Кількість переглядів: 458

12 липня поточного року відбувся публічний звіт секретаря міської ради Сокольчука О.М. про діяльність виконавчого комітету міської ради за І півріччя 2019 року.

До діалогу було запрошено активістів трудових колективів міста, громадських організацій, жителі міської громади. Доповідаючи про виконання міських програм, Олег Миколайович зосередив увагу на будівництві доріг і тротуарів, прокладанню нових мереж міського водогону, ряді заходів з підготовки міських очисних споруд та мережі каналізації й водовідведення до оздоровчого сезону. Було забезпечено виконання численних соціальних програм: міські та міжміські перевезення; надання матеріальної допомоги хворим та особам, які потрапили у складні життєві обставини; пільгове харчування і оздоровлення; облаштування нових дитячих майданчиків та зон відпочинку; заохочення проведення фестивалів, конкурсів, змагань; виплата стипендій та ін.

У перспективі розвитку міста до присутніх було доведено плани щодо придбання автобусу для здійснення пільгових перевезень, проведення конкурсу з визначення кращого проекту благоустрою набережної міста. Секретар міської ради Сокольчук О.М. зазначив, що нині вже закладається база для формування бюджету на наступний рік, запросив до співпраці в цьому питанні громадськість міста.

http://youtu.be/Vqxg14x_Os4« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора