Будьмо відповідальними! Щеплення домашніх тварин необхідні!

Дата: 10.07.2019 17:03

Створення безпечного середовища в місті справа загальна, запорукою тому є самосвідомість власників домашніх тварин, а саме собак і котів, відповідальне ставлення до безпритульних тварин загалом. Цього року виконавчий комітет міської ради провів ряд заходів з обліку безпритульних собак: з метою формування відповідальності до життя тварин проведено акцію для школярів, розроблено пам’ятку поводження з безпритульними тваринами для населення.

Скадовське районне управління Головного управління Держпродслужби в Херсонській області та Скадовська районна державна лікарня ветеринарної медицини нагадують про необхідність проведення щеплення проти сказу, яке проводять працівники ветеринарної служби вдома за вартістю вакцинації в сумі 10 грн.

Для того аби захистити себе і оточуючих від сказу, необхідно виконувати кілька правил: - необхідно дотримуватися встановлених правил утримання домашніх тварин (собак, кішок) і щорічно в обов'язковому порядку проводити профілактичних щеплень проти сказу;

- у випадках змін в поведінці домашньої тварини, отримання ним ушкоджень від іншої тварини, смерті без видимих на те причин необхідно обов'язково звернутися до ветеринарного фахівця для встановлення спостереження або з'ясування причини смерті тварини;

- слід нагадати дитині про необхідність інформування дорослих у випадку навіть незначних ушкоджень, нанесених тваринами; - не слід підбирати в лісі, на вулиці диких і бездоглядних домашніх тварин, або знайти можливість у короткий термін показати його ветеринарному лікарю і прищепити від сказу;

- не слід брати тварину «на літній сезон», а потім викинувши його, збільшувати тим самим кількість бездоглядних тварин і підвищувати ризик виникнення сказу в околицях;

- при появі диких тварин на особистих подвір'ях, на території населених пунктів потрібно прийняти всі запобіжні заходи і забезпечення безпеки себе і ваших близьких, оскільки здорові дикі тварини, як правило, уникають зустрічі з людиною.