Вітання працівникам морського та річкового флоту!

Дата: 05.07.2019 16:04

До Дня працівників морського та річкового флоту сьогодні відбулись урочисті збори трудових колективів Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України» і ДП «Скадовський морський торговельний порт». Фахівців морського флоту привітав секретар міської ради Сокольчук О.М., побажав розвитку портової справи, подякував за співпрацю та вручив грамоти і подарунки кращим працівникам.

За високий професіоналізм, відданість справі, відповідальність та принциповість, з нагоди Дня працівників морського та річкового флоту нагороджено : Афанасіаді Василя Афанасійовича, матроса І класу МБ «Доковец» портового флоту Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України»; Васильєва Олега Петровича, інженера відділу енергозабезпечення, інженерних мереж та побутового забезпечення Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України»; Дударя Віктора Олександровича, провідного інженера інформаційних технологій Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України»; Іванова Миколу Миколайовича, машиніста екскаватора ремонтно-тракторного господарства та енергозабезпечення ДП «Скадовський морський торговельний порт»; Шведа Сергія Івановича, докера-механізатора вантажного району ДП «Скадовський морський торговельний порт».