«Зірки виходять на сцену» Скадовська

Дата: 04.07.2019 16:57

Яскраве фестивальне літо Скадовська вирує. Вчорашній вечір запам’ятався скадовчанам і гостям міста-курорту гомінкою ходою учасників V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірки виходять на сцену», засновником якого є громадська організація «Співограй».

З музикою та дитячими гаслами було урочисто відкрито нову сторінку фестивалю. Його учасників привітала секретар виконавчого комітету міської ради Лілія Козел, побажала всім незабутніх вражень, талановитих виступів, гарного літа й нових друзів, з якими добре відпочивати у Скадовську.

Учасники фестивалю з восьми областей України та Білорусі протягом тижня змагатимуться у театральному та інструментальному мистецтвах, вокальному співі й хореографії. Гала-концерт фестивалю відбудеться ввечері 7 липня, вхід на який буде вільний для всіх шанувальників юних талантів.