Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 26.06.2019 16:41

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради на якому було прийнято 17 питань та в порядку контролю заслухано звіт щодо діяльності відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради за 2018 рік та станом на 01.05.2019 року. Також з метою належної організації благоустрою територій загального користування та недопущення порушення прав і законних інтересів інших суб”єктів благоустрою міста Скадовська одноголосно членами виконкому було прийнято рішення про заборону самовільного розміщення будь-яких конструкцій, у тому числі мангалів та рекламних носіїв на територіях загального користування (парки, пам”ятки культури та історичні спадщини, площі, вулиці, дороги, провулки, пішохідні та велосипедні доріжки, пляжі, тощо) та рекомендовано Скадовському РС ГУ ДСНС України у Херсонській області здійснювати  контроль за діяльністю підприємців, які використовують мангали в місцях масового скупчення людей.