Попередній розгляд та опрацювання проектів рішень виконавчого комітету

Дата: 24.06.2019 15:51

24 червня поточного року члени виконавчого комітету міської ради попередньо опрацьовували наступні питання, що будуть розглядатись на черговому засіданні виконавчого комітету:

- Про роботу комунальних підприємств міста для забезпечення їх стабільності в оздоровчий період 2019 року.

- Про план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІІ квартал 2019 року.

- Про підготовку та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, що працює у режимі маршрутного таксі, № 4”Автостанція — дельфінарій “Акварель” - Автостанція”.

- Про укладання договорів щодо пайової участі в утриманні об”єкта благоустрою з власниками тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

- Про надання дозволів на розміщення стаціонарних сезонних торгових майданчиків біля капітальних (стаціонарних) закладів ресторанного господарства та укладення договорів щодо пайової  участі  в утриманні об”єктів благоустрою.

- Про надання дозволу на порушення об”єкту благоустрою прилеглої території у м. Скадовську.

-  Про присвоєння поштових адрес.

- Про внесення доповнень у рішення виконавчого комітету позачергового засідання від 03 травня 2019 року № 63 “Про закріплення території пляжної зони міста Скадовська”.

- Про затвердження протоколу від  22.05.2019 року № 3 засідання громадської житлової комісії при  виконавчому комітеті міської ради.

- Про переоформлення особового рахунку на квартиру № 11 по вул. Шмідта, 135-а в м. Скадовську.

- Про надання пропозиції про врегулювання земельних відносин.

- Про внесення на розгляд міської ради пропозиції про відмову ПП “Еверест” в продажу земельних ділянок.

- Про надання пропозиції про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

- Про надання пропозиції про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель у  м. Скадовську та передача у власність  (присадибна ділянка).

- Звіт щодо  діяльності відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради Херсонської області за 2018 рік станом на 01.05.2019 року.

- Про припинення опіки над З.М.М.

- Про часткове відшкодування проїзду пенсіонерів на дачі у 2019 році.