Сьогодні День державної служби

Дата: 21.06.2019 15:20

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.  Сьогодні секретар міської ради Сокольчук О.М. привітав з професійним святом - Днем державної служби та висловив найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів міста, а також нагородив грамотою міського голови за сумлінну працю, високий професійний рівень,  ініціативність, особистий вагомий внесок у забезпечення практичного виконання завдань функцій держави Алейник Світлану Іванівну — головного спеціаліста відділу організаційно-контрольної роботи та з питань внутрішньої політики апарату  районної державної адміністрації.