Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Місія медиків — одна з наймилосердніших!

Дата: 14.06.2019 15:29
Кількість переглядів: 567

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.                    

          Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею вони повсякчас демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертають людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують їх корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

Сьогодні секретар міської ради Олег Миколайович Сокольчук привітав медичних працівників зі святом та нагородив грамотами і подарунками за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу охорони здоров”я міської громади, відданість справі:

Дьячкову Наталю Григорівну — лікаря фтизіатра КЗ”Скадовська ЦРЛ”;

Домбровську Аллу Сергіївну — молодшу медичну сестру клініко-діагностичної лабораторії КЗ”Скадовська ЦРЛ”;

Клос Інну Олександрівну — сестру медичну процедурну Скадовської амбулаторії загальної практики — сімейної медицини Скадовського центру ПМСД;

Лисенюк Ніну Валеріївну -  сестру медичну процедурну Скадовської амбулаторії загальної практики — сімейної медицини Скадовського центру ПМСД;

Онопрієнко Наталю Олександрівну — акушерку пологового відділення КЗ “Скадовська ЦРЛ”;

Семенову Тетяну Іванівну — акушерку пологового відділення КЗ “Скадовська ЦРЛ”;

Устян Маргариту Григорівну — лікаря загальної практики — сімейного лікаря Скадовської амбулаторії загальної практики Скадовського центру ПМСД;

Цудер Олену Борисівну — заступника головного бухгалтера КЗ “Скадовська ЦРЛ”;

Шаповалову Оксану Миколаївну — сестру медичну анастезистку відділення анестезіології та реанімації КЗ “Скадовська  ЦРЛ”, а також колектив Скадовської станції екстреної медицини.

Олег Миколайович побажав  працівникам галузі охорони здоров"я  благополуччя, родинного затишку, міцного здоров’я, професійних успіхів та людської шани.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора