Скадовськ чекає на побратимів.

Дата: 13.06.2019 08:03

Згідно Угоди про побратимські відносини між містами Золочевом та Скадовськом, наше місто-курорт у серпні поточного року чекає на  делегацію дітей із міста Золочів для участі у ІІІ Міжнародному  англомовному літньому таборі “Friendship”. Золочів’яни хоч і приїздять аж  у серпні, але, як виконавчий комітет міської ради так і ОЗСНВК “Академічна гімназія” активно готуються до їх зустрічі. Наразі проводиться планування режиму роботи пришкільного мовного табору щоденного перебування дітей, їх активний відпочинок, розробляються екскурсійні маршрути. Делегацію скадовських школярів золочів’яни вже  традиційно чекають на Різдвяні свята. Цікаві та насичені подорожі дітлахів міст — побратимів  становлять взаємний інтерес, який в результаті дає зміцнення взаєморозуміння і дружби між обома громадами.