Увага! Конкурс!

Дата: 10.06.2019 16:12

До XVII Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» та з нагоди 125-ї річниці заснування міста-курорту Скадовська проводиться відбір фото-робіт до альбому «Скадовськ у світлинах».

Сьогодні створено робочу групу виконкому міської ради по відбору фото-робіт з пейзажами м. Скадовська. 50 кращих робіт буде відібрано та створено виставку, яка мандруватиме до міста-курорту Мендзиздроє (Польща) разом з делегацією скадовчан. Відбір робіт проводиться до 1 липня поточного року. Світлини мають бути належної якості (не менше 10 Мпікселів), для участі у конкурсі роботи з поміткою «Конкурс» направляйте на електронну адресу міської ради: radaskadovsk@ukr.net. Авторські права на конкурсні роботи передаються організаторам конкурсу.

Виставка світлин міста стане першим мостом встановлення партнерських відносини між курортами Скадовськ і Мензиздроє з метою розвитку співробітництва у галузях туризму і економіки, культури та спорту, екології й соціальних питань.