«Містечко децентралізації»

Дата: 27.05.2019 15:47

24 травня 2019 року у Скадовську відбувся інформаційний захід «Містечко децентралізації», ініціатором проведення якого виступила агенція Action Global Communication у рамках проведення Всеукраїнської інформаційної компанії «Я-Громада», яка є складовою міжнародної програми U-LEAD.

З 14-ї години й до вечора майданчик біля районного будинку культури перетворився на інформаційний центр з питань децентралізації. Намети майданчика представляли різні складові громади, про їх реформування говорили інструктори містечка. Поряд з цим кожен бажаючий мав змогу взяти участь у квесті, а саме: отримати завдання, вивчити інформаційний матеріал та отримати подарунок за правильні відповіді.

Робота «містечка» у активній і цікавій формі (інтерактивні заходи, обмін досвідом, конкурси, дискусії) була спрямована на підвищення обізнаності населення про реформу децентралізації.