Поповнюємо держбюджет і посилюємо цифровий бренд України — запустили програму електронного резидентства uResidency
Прибираємо кордони для підприємців та масштабуємо український підхід до ведення бізнесу на весь світ. Усі знають нашу Дію, тепер й іноземці відчують на собі переваги цифрових послуг у смартфоні, які вже давно доступні українцям. Із uResidency іноземці з будь-якої точки світу реєструватимуть бізнес в Україні та оформлюватимуть послуги онлайн — від подання заявки на отримання статусу е-резидента до сплати податків.
Про запуск uResidency Михайло Федоров оголосив на Lviv IT Arena, яку організовує Львівський IT Кластер.
Стати е-резидентом в Україні простіше, ніж відкрити бізнес у будь-якій країні світу. Менш ніж 10 хвилин потрібно, щоб заповнити заявку на статус в застосунку чи на порталі uResidency. Після швидкої перевірки в консульстві е-резидент отримує КЕП та відкриває ФОП. Згодом навіть не доведеться відвідувати консульство для верифікації. Далі вся взаємодія автоматична — від відкриття банківського рахунку до виведення грошей.
Для е-резидентів пропонуємо найвигідніші та найзручніші умови для ведення бізнесу:
- жодних витрат на бухгалтера — оформлювати податкову декларацію і сплачувати податки за вас буде банк
- податок лише 5% від суми прибутку
- реєстрація бізнесу онлайн через мобільний застосунок та вебпортал без поїздок до України
Residency допоможе поповнювати держбюджет України через оподаткування е-резидентів, розвивати банківську сферу та залучати додаткові іноземні інвестиції. А також популяризуватимемо Україну як цифрову державу.
Зараз програма доступна громадянам Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії. Далі список країн розширюватиметься.
Більше про програму uResidency — за посиланням.
Створюємо вигідні умови для ведення іноземного бізнесу в Україні для підтримки економіки.
Проєкт uResidency реалізується за підтримки Європейського Союзу в межах проєктів EU4DigitalUA та DT4UA, що впроваджуються Академією електронного управління Естонії. Комунікаційна підтримка проєкту надається Міжнародним та іберо-американським фондом адміністративної та державної політики (FIIAPP) в межах проєкту EU4DigitalUA.