У квітні Україна експортувала рекордний обсяг продукції — перевершено показники лютого 2022 року

Дата: 01.05.2024 19:11

Минулого місяця експорт склав понад 13 млн тонн, що у грошовому вимірі сягнуло $3,3 млрд.

На це, зокрема, вплинули:

відкриття альтернативного морського коридору влітку минулого року;

програма страхування суден UNITY, створена спільно з британським урядом та пулом страхових компаній;

покращення умов транспортування вантажів залізницею до дунайських портів;

розширення пропускної здатності Ліній Солідарності, передусім з Молдовою і Румунією.

Працюємо далі над нарощенням обсягів експорту, передовсім несировинного, адже це важлива складова нашої політики «Зроблено в Україні». Разом зі збільшенням обсягів виробництва та залученням інвестицій у реальний сектор це сприятиме розвитку економіки, — зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Детальніше: https://cutt.ly/EeqISMR7